PG Music Home
Posted By: Bogdan spolszczenie do Band-in-a-Box for Windows - 08/18/10 10:17 AM
Czy gdziekolwiek jest możliwość uzyskania przynajmniej częściowego spolszczenia do Band-in-a-Box for Windows Version 2008 (257)? Niestety informacje zawarte w dziale "przegląd funkcji" są bardzo pobieżne i dotyczą najnowszego wydania programu. Podobno była jakaś wersja demo z polskim plikiem językowym, ale nie znalazłem takiej w necie. Pilnie proszę o tę informację. Pozdrawiam
Witaj Bogdan!

Podaj numer licencyjny twojego produktu, bądź wyslij przeslij kopie potwierdzenia zlozenia zamowienia, badz tez scan rachunku, faktury badz innego dowodu zakupu, na adres: grooveman@o2.pl w celu dokonania weryfikacji. Jeśli zostanie ona wykonana pomyślnie - tzn produkt ktory posiadasz jest legalnie zakupiony od PG MUSIC INC. wtedy otrzymasz od Nas Instrukcje i Manual Band in a Box w jezyk polskim.

Pozdrawiam !

Moderator
Witam. Jestem na forum poraz pierwszy, pozdrawiam wszystkich sympatyków tego oprogramowania...Mam pytanie, wprawdzie nie w temacie gdzie w Polsce mogę kupić Band in the Box?
Zakup polskiej wersji językowej jest możliwy przez stronę pgmusic.com lub http://www.bandinabox.com co niesie za sobą wiele korzyści.
Na chwilę obecną nie istnieją stacjonarne punkty dystrybucji programu w Polsce.

Pozdrawiam!
Również pozdrawiam i zachęcam do aktywnego uczestnictwa na forum.

Moderator cool
© PG Music Forums