PG Music Home
Posted By: sebiwan PYTANIA DO MODERATORA - 11/22/07 03:26 PM
Witam Wszystkich Uzytkowników!

Zapraszam do zadawania pytań dotyczących programu i wszelkiego rodzaju kwestii z nim związanych

Moderator
Posted By: sebiwan Re: PYTANIA DO MODERATORA - 11/22/07 03:29 PM
Poniżej prezentuje 1 wysłane do mnie zapytanie:

Witam Pana. Chcialbym zakupic najpelniejsza i zarazem najnowsza wersje Band in a Boxa.
Widzialem na Ebay.com wersje megapack z biblioteka 3Gb.
Wolalbym jednak polska wersje z podobna zawartoscia.
Co mam wybrac i jak wyglada wysylka takiego zamowienia i jakie sa jej koszty
Posted By: sebiwan Re: PYTANIA DO MODERATORA - 11/22/07 03:38 PM
Proponowałbym następujące rozwiazanie:

1) Band-in-a-Box 2007 dla Windows Pierwszy Zakup

Band-in-a-Box MegaPAK 2007 dla Windows - $269 Zawiera wersję 2007, Zestaw Styli 0-68, Solista 1-11, 16-20, Melodysta 1-8, Video Instrukcja Band-in-a-Box

2) Band-in-a-Box 2007.5 PlusPAK dla Windows (wymaga nabycia wersji Band-in-a-Box 2007)

Band-in-a-Box 2007.5 PlusPAK dla Windows - $59 Wymaga zakupu i instalacji Band-in-a-Box 2007) Zawiera Band-in-a-Box 2007.5, RealDrums Zestawy 4-10, Style Zestawy 67 & 68, Solista Zestawy 19 & 20.
Posted By: sebiwan Re: PYTANIA DO MODERATORA - 11/22/07 03:41 PM
Zakupu powyższych produktów możemy dokonać bezpośrednio poprzez oficjalną stronę PG MUSIC
Posted By: sebiwan Re: PYTANIA DO MODERATORA - 11/22/07 03:49 PM
MINIMALNE WYMAGANIA SYSTEMOWE:

Windows® 9x / ME / NT / 2000 / XP

Zalecane minimum 16MB RAM 32MB RAM.

35-135MB Przestrzeni na Twardym Dysku.

Karta Muzyczna lub Moduł MIDI.
Posted By: sebiwan Re: PYTANIA DO MODERATORA - 11/22/07 03:57 PM
UWAGA!

Pełna instalacja Plus PAK z 7 zestawami RealDrums wymaga 7GB wolnej przestrzeni na dysku!
Posted By: sebiwan Re: PYTANIA DO MODERATORA - 11/22/07 10:57 PM
Dla oszczędności miejsca i czasu pliki RealDrums są skompresowane i wymagają dekompresji na pliki Wave przed użycie - instalator wykona to automatycznie jeśli zaznaczysz opcje „Przygotuj Piki RealDrums”.

Uwaga: Dekompresja może nie działać na niektórych starszych komputerach. Jeśli ona nie działa, możesz instalując ten problem instalując Windows Media Player 9 lub wyższy (upewnij się że dana wersja jest kompatybilna z systemem operacyjnym) co zainstaluje pliki potrzebne do dekompresji.
Posted By: sebiwan Re: PYTANIA DO MODERATORA - 11/22/07 11:00 PM
Istnieje również opcja alternatywna w bardziej skomplikowanych przypadkach systemowych takich jak konfiguracja w MACOS lub LINUX - skontakktuj się z PG MUSIC aby otrzymać RealDrums w innym formacie.
Posted By: MA Re: PYTANIA DO MODERATORA - 12/10/07 10:51 PM
Witam. Chciałbym kupić Band-in-a-Box MegaPAK 2007 dla Windows - $269. Na stronie sklepowej wyczytałem, że można za opłatą 20$ otrzymać wersję pudełkową. Jak to jest z przesyłką i czy trzeba pokryć dodatkowe koszty np. cło lub vat???
Posted By: Bliźniak Re: PYTANIA DO MODERATORA - 12/18/07 11:36 PM
Witam,
Mam takie pytanie : Jestem szczęśliwym posiadaczem wersji Band-in-a-Box dla Windows ichciałbym zakupiś jakieś uaktualnienie nowszej wersji.Za bardzo nie wiem, którą wersję mam wybrać.Na stronie PGMUSIC widnieją takie oto zestawy : SuperPAK { All Styles (76 Sets), All RealDrums (20 Sets) } oraz UltraPAK { All Styles (76 Sets),All RealDrums (20 Sets) and Add-ons }.Czym się one właściwie różnią i czy mogę zakupiś np. : lub .Chodzi może o to,że w tych rozszerzeniach jest więcej brzmień RealDrums (20 Sets - czy to jest ilość płyt z brzmieniami " żywej " perkusji ??? ) ? A może dokupić sobie tylko wersję za .Co mi Pan radzi ? Jeśli to możliwe, to proszę o szybką odpowiedź, bo promocja jest tylko do końca roku.Pozdrawiam
Bliźniak
Posted By: MA Re: PYTANIA DO MODERATORA *DELETED* *DELETED* - 12/30/07 11:37 PM
...
Posted By: wojtekdu Re: PYTANIA DO MODERATORA - 01/01/08 10:41 AM
Witam
Dawno mnie nie było na forum. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Kiedy spodziewana jest nowa wersja Band-In-A-Box 2008 polska i jaka będzie cena upgrade do wersji 2007. Pozdrawiam Wojtek
...
Posted By: sebiwan Re: PYTANIA DO MODERATORA - 01/30/08 06:44 PM
Witam Wszysktich Użytkowników !

Tymczasowa przerwa w moderingu oczywiście spowodowana była pracą nad tworzeniem najnowszej wersji Ban in a Box, od nowego roku ruszamy z pełna parą dlatego razjeszcze Wszystkiego Dobrego Wszystkim Użytkownikom i Gościom odwiedzającym forum!
Posted By: sebiwan Re: PYTANIA DO MODERATORA - 01/30/08 06:46 PM
Cytat:

Witam
Dawno mnie nie było na forum. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Kiedy spodziewana jest nowa wersja Band-In-A-Box 2008 polska i jaka będzie cena upgrade do wersji 2007. Pozdrawiam Wojtek




Otóż nowa wersja Band in a box 2008 ukaże się juz niebawem! Zatem dzis mam przyjemność zaprosić do skorzystania z najnowszej oferty PG Music którą już wkrótce będziemy mieli przyjemnośc pokzac i na naszym forum szczegółowo zaprezentować.

Tymczasem pozdrawiam Wszystkich Uzytkownikow bardzo serdecznie a zarazem noworocznie
Posted By: sebiwan Re: PYTANIA DO MODERATORA - 01/30/08 06:55 PM
Witajcie!

Poniżej przedstawiam odpowiedzi na najczęściej zadawane w ostatnim czasie pytania - zapraszam do lektury i recenzjonowania.

Posted By: sebiwan Re: PYTANIA DO MODERATORA - 01/30/08 06:59 PM
Cytat:

Chcialbym zakupic najpelniejsza i zarazem najnowsza wersje Band in a Boxa.
Widzialem na Ebay.com wersje megapack z biblioteka 3Gb.
Wolalbym jednak polska wersje z podobna zawartoscia.
Co mam wybrac i jak wyglada wysylka takiego zamowienia i jakie sa jej koszty ?


Posted By: sebiwan Re: PYTANIA DO MODERATORA - 01/30/08 07:12 PM
1) Band-in-a-Box 2007 dla Windows Pierwszy Zakup

Band-in-a-Box MegaPAK 2007 dla Windows - $269 Zawiera wersję 2007, Zestaw Styli 0-68, Solista 1-11, 16-20, Melodysta 1-8, Video Instrukcja Band-in-a-Box

2) Band-in-a-Box 2007.5 PlusPAK dla Windows (wymaga nabycia wersji Band-in-a-Box 2007)

Band-in-a-Box 2007.5 PlusPAK dla Windows - $59 Wymaga zakupu i instalacji Band-in-a-Box 2007) Zawiera Band-in-a-Box 2007.5, RealDrums Zestawy 4-10, Style Zestawy 67 & 68, Solista Zestawy 19 & 20.

Zakup możliwy poprzez oficjalną stronę Band in a box
Posted By: sebiwan Re: PYTANIA DO MODERATORA - 01/30/08 07:29 PM
Cytat:

Mam takie pytanie: Jestem szczęśliwym posiadaczem wersji Band-in-a-Box dla Windows i chciałbym zakupiś jakieś uaktualnienie nowszej wersji. Za bardzo nie wiem, którą wersję mam wybrać. Na stronie PGMUSIC widnieją takie oto zestawy : SuperPAK { All Styles (76 Sets), All RealDrums (20 Sets) } oraz UltraPAK { All Styles (76 Sets), All RealDrums (20 Sets) and Add-ons }. Czym się one właściwie różnią i czy mogę zakupiś np. : lub . Chodzi może o to,że w tych rozszerzeniach jest więcej brzmień RealDrums (20 Sets - czy to jest ilość płyt z brzmieniami " żywej " perkusji ??? ) ? A może dokupić sobie tylko wersję za .Co mi Pan radzi ?



Posted By: sebiwan Re: PYTANIA DO MODERATORA - 01/30/08 09:12 PM
Na wstępie zaznaczę ze z radością udzielam odpowiedzi legalnemu posiadaczowi BB Zatem pokrótce najłatwiej wyjaśnić to sposób nastepujacy: Sets nie są to płyty tylko tzw zestawy także kupując np All RealDrums (20 Sets) nabywa pan wszystkie 20 zestawów RealDrums czyli np: Jazz 1-5, Jazz brushes 1-5, Latin 1-5 itp. Uproszczając możemy przyjąć że każdy większy styl muzyczny jest zawarty w nowym zestawie, zaś numer 1-5 oznacza to coś w rodzaju podziału na tempa. I podbnie jak z "RealDrums" rzecz ma sie ze "Styles". Także Pana tok rozumowania jest jak najbardziej właściwy. Natomiast co Pan wybierze zależy już od Pana upodobań i potrzeb, zatem pozdrawiam i życze trafnych i owocnych decyzji!

;-)
Posted By: sebiwan Re: PYTANIA DO MODERATORA - 01/30/08 09:15 PM
Oczywiście zapraszam Wszystkich Użytkowników do zadawania pytań i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami tudzień problamami napotkanymi podczas pracy z Band in a box, jeszcze raz przepraszając za ostatnią rzadka aktywnosc na forum spowodowana pracami nad najnowsza wersja BB.

Pozdrawiam serdecznie!

moderator
Posted By: sebiwan Re: PYTANIA DO MODERATORA - 02/18/08 12:53 AM
Pozdrawiam Wszystkich Uzytownikow i po raz koleny zapraszam do dzielenia sie doswaidczeniami w pracy z Band in a box !

moderator
Posted By: sebiwan Re: PYTANIA DO MODERATORA - 02/18/08 12:59 AM
A takze zadawania pytan na ktore zawsze z mial checia odpowiem
Posted By: sebiwan Re: PYTANIA DO MODERATORA - 02/26/08 01:36 PM
Mam nadzieje ze chwilowy przestoj na forum juz niebawem zamieni sie w buzliwa wymiane zdan i pogladow, czemu mam nadzieje przysluzy sie najnowsza wersja Bnad in a box 2008.
Posted By: sebiwan Re: PYTANIA DO MODERATORA - 02/26/08 01:39 PM
O której więcej dowiemy się zaglądając do dzału BAND IN A BOX 2008 ! ! !
Posted By: sebiwan Re: PYTANIA DO MODERATORA - 02/29/08 04:50 PM
Który oczywiście znajduje się pod tym linkiem
Posted By: sebiwan Re: PYTANIA DO MODERATORA - 02/29/08 11:36 PM
Zapraszam do lektury i pozdrawiam serdecznie!

Moderator
Posted By: sebiwan Re: PYTANIA DO MODERATORA - 05/05/08 02:40 PM
Witam Wszystkich po weekendzie majowym i zapraszam do dalszych wspolnych konwersacji!

moderator
Posted By: sandebygg Re: PYTANIA DO MODERATORA - 05/17/08 11:20 AM
Witam serdecznie. W jaki sposób mogę wpisać 3 lub 4 akordy w jednym takcie bo jak narazie to mogę wpisać tylko 2. Dzięki i pozdrawiam
Posted By: sebiwan Re: PYTANIA DO MODERATORA - 06/18/08 10:13 PM
Witam serdecznie po krotkiej przerwie, spowodowanej intensywnymi pracami nad najnowsza wersja Band in a box i z mila checia udzielam odpowiedzi na zadane pytania!
Posted By: sebiwan Re: PYTANIA DO MODERATORA - 06/18/08 10:21 PM
Cytat:

Witam serdecznie. W jaki sposób mogę wpisać 3 lub 4 akordy w jednym takcie bo jak narazie to mogę wpisać tylko 2. Dzięki i pozdrawiam




Zatem kolejnosc zdarzen jest nastepujaca :

1) Klikamy prawym klawiszem myszki na dany takt na Kartce Akordowej - glownym ekranie startowym programu

2) Z rozwijanego menu wybieramy opcje Ustawienia Akordu - lub stosujemy komende Alt + F5 stojac kursorem w danym takcie

3) W menu Opcje Akordu zauwazamy znajdujaca sie u gore zakladke Miara : 1,2,3,4

4) Kazda z poszczegolnych miar oznacza kolejna cwiercnute w danym takcie, zatem wybieramy interesujace nas miejsce w takcie np. gdy chodzi o 3 kolejna ćwierćnute wybieramy 3 i wpisujemy w zakaldce Akord wprowadzamy interesujacy nas akord: Dzwiek podstawy + jego rozszerzenie

5) And more and more
Posted By: sebiwan Re: PYTANIA DO MODERATORA - 06/29/08 09:49 PM
Drodzy Uzytkownicy ! ! !

Zapraszam do obejrzenia rozdziału Band in a box 2007.5 PlusPAK - najnowsze funkcje ! ! ! w ktorym dowiecie sie wielu ciekawych i fascynujacych rzeczy o nowym Band in a box 2007.5 PlusPAK ! ! !

moderator
Posted By: sebiwan Re: PYTANIA DO MODERATORA - 09/26/08 09:10 PM
Wszystkich zainteresowanych najnowszą dostępną wersją programu w polskiej wersji językowej czyli Band in a box 2008 zapraszam do nowopowstalego działu BAND IN A BOX 2008 PL

Moderator
Zapraszam wszystkich użytkowników zainteresownych najnowsza oferta programową PG MUSIC czyli Band in a Box 2008.5 do działu

BB 2008.5 REWELACJE ! ! !


Pozdrawiam i zachęcam do lektury!

Moderator
Posted By: wojtekdu Re: PYTANIA DO MODERATORA - 01/22/09 07:34 PM
Niebawem to jest... No właśnie co to jest niebawem. Na rynku pojawiła się wersja 2009, a Ty podniecasz się i nas wersją 2008, której nadal nie ma. Jestem legalnym użytkownikiem i byłem zmuszony ratować się lewizną. Tak nie powinno być. Rozumię, że prace trwają a rynek jest jaki jest, ale chciałbym wiedzieć bardziej precyzyjnie pierwsza połowa, drugi kwartał, itp.
Posted By: sebiwan Re: PYTANIA DO MODERATORA - 01/26/09 11:20 PM
Szanowny Panie!

W odpowiedzi na Pana roszczenia, rzec moge tylko tyle, iz rowniez chcilabym znac dokladne terminy promocji nowych produktow w polskiej wersji jezykowej, jednak nie jest mi to dane.

Nie jestem jednak rzecznikiem prasowym PG MUSIC i nie lezy jednak w moich kompetencjach tlumaczenie logistyki sprzedazy firmy PG MUSIC, zatem Pana ton pretensjonalny jest nieuuzasadniony.

Wiadomo mi ze ekipa polskich tlumaczy skonczyla prace nad tlumaczeniem wersji 2008 i 2008.5 i rozpoczela prace nad wersja 2009, zatem wnioskowac moge iz niebawem ukaza sie w sprzedazy kolejne nowe produkty w polskiej wersji jezykowej. Nie znane mi sa jednak zadne szczegolowe terminy.

Ponadto nie przypominam zebysmy przechodzili po imieniu, daltego prosze o zachowanie grzecznosciowej formy, w przeciwnym razie Pana wypowiedzi bede usuwane.

Moderator
Posted By: sebiwan Re: PYTANIA DO MODERATORA - 02/21/09 04:51 PM
Zapraszam wszystkich do działu BAND IN A BOX 2008 PL w którym przedstawiono wiekszosc nowych funkcji zawwartych w Band in a Box 2008.

Pozdrawiam i zycze milej lektury!

Modearator
Posted By: sebiwan Pytanie od wirtualny 77 - 02/22/09 02:59 PM
Użytkownik wirtualny 77 wysłał następującą wiadomość

Chciałem się zalogować do pl - forum i zadać po prostu 3 pytania(...)

chciałem zapytać czy jest polska wersja Band in a box - która ?
czy kupując ją mam tam PL-instrukcję ...?
gdzie i za ile mogę to kupić ?

Będę wdzięczny jeśli znajdziesz czas na krótką odpowiedź(...)

dzięki
Aleks
Posted By: sebiwan Re: Pytanie od wirtualny 77 - 02/22/09 02:59 PM
Witaj Aleks!

Na wstepie zaznaczyc pragne ze najlepsza droga uzyskania odpowiedzi na interesujace Cie zagadnienia jest kontakt z moderatorem poprzez forum.

Z mysla o pytaniach kierowanych od uzytkownikow zostal stworzony dzial

PYTANIA DO MODERATORA ktory znajduje sie pod ponizszym linkiem
http://www.pgmusic.com/ubbthreads/showfl...0&fpart=all

Zawsze mozesz smialo kierowac na forum pytania , jesli tylko bede umial pomoc to na pewno odpowiem

Natomiast powracajac do twego biezacego pytania - oczywiscie jest mozliwosc zakupu polskiej wersji programu. Sprzedaz funkcjonuje poprzez oficjalna strone programu
http://www.band-in-a-box.com/pl/index.html

Na chwile obecna w sprzedazy dostepna jest pełna polskojezyczna wersja programu BB 2007.

W prawej dolnej czsci ekranu znajdziesz nagłowek
Band-in-a-Box 2007 dla Windows Pierwszy Zakup

Jesli nie jestes posiadaczem zadnej z wczesniejszych wersji, wybierz jedna z proponowaych opcji:

Band-in-a-Box Pro 2007 dla Windows - $99 Zawiera wersję 2007, Zestaw Styli 0-3, Solista 1, Melodysta 1
lub

Band-in-a-Box MegaPAK 2007 dla Windows - $269 Zawiera wersję 2007, Zestaw Styli 0-66, Solista 1-11, 16-18, Melodysta 1-8, Video Instrukcja Band-in-a-Box

Oczywiscie przy zakupie polskiej wersji programu, otrzymujesz pelna instrukcje w jezyku polskim

Pozdrawiam i zycze udanych zakupów!

Moderator
Posted By: sebiwan PYTANIA DO MODERATORA - 05/01/09 10:26 PM
Szanowni Użytkownicy!

Zapraszamy do odwiedzenia specjalnego działu na forum Band in a Box 2009 poświęconego najnowszemu produktowi PG MUSIC BAND IN A BOX 2009 .

Zapraszamy do lektury!

Moderator<spoko>
Posted By: Ryszard Re: PYTANIA DO MODERATORA - 05/13/09 04:14 PM
Panie moderatora,

(Przepraszam pana, jezeli moj Polski jest zle pisane; od dlugo nie mowie lub pisuje po Polsku, i nie mam slowniku.)

Czy jest nikto jeszcze tu? Zdaje mi sie ze pan pisuje do siebie. Czy wlasciwie sa inni uzytkowniki tu?



Ryszard

(Mr Moderator, please excuse me if my Polish is badly written; I have not spoken nor written Polish for a long time, and I don't have a dictionary.)

Isn't there anyone else here? It seems to me that you are writing to yourself. Are there really other users here?

*g*

Richard
Posted By: sebiwan Re: PYTANIA DO MODERATORA - 06/09/09 09:20 PM
Drogi Ryszardzie!

Uzytkownicy bywaja czesto, ja w zasadzie codziennie, wiec jesli masz jakies pytania chetnie - jesli moje kompetencje na to pozwolą - udziele Ci odpowiedzi!

Pozdrawiam serdecznie!

sebiwan
Posted By: sebiwan Re: PYTANIA DO MODERATORA - 06/09/09 09:23 PM
Dear Richard!

I work on polish forum Band in a Box every day, so if You have any questions, feel free in contact with me.

Best regards!

sebiwan
Posted By: sebiwan Re: PYTANIA DO MODERATORA - 07/29/09 08:03 PM
Drodzy Uzytkownicy!

Zapraszam do odwiedzania nowego dzialu i wspolnego dialogowania na temat najnowszych produktow PG MUSIC, w rozdziale Band in a Box 2009 PL

Moderator
Posted By: sebiwan Re: PYTANIA DO MODERATORA - 11/19/09 11:56 PM
Drodzy Użytkownicy!

W odpowiedzi na często zadawane pytania: kiedy pojawi się w sprzedaży Band in a Box 2009 PL, poinformować pragnę, że na dzień dzisiejszy, nie jest znana oficjalna data premiery polskiej wersji językowej. Wszelkie oficjalne informacje dotyczące wprwoadzenia produktu na rynek, umieszczone zostaną na oficjalnej stronie PG MUSIC: www.pgmusic.com lub na polskiej stronie BB: http://bandinabox.com/pl/ .

Prywatnie również jestem zainteresowany zakupem BB2009, więc jeśli uda mi sięzdobyć jakiekolwiek informacje o polskiej premierze, oczywiście umieszczę je na naszym forum.

Pozdrawiam i zapraszam do dalszej konwersacji!

Moderator
Posted By: sebiwan Re: PYTANIA DO MODERATORA - 06/29/10 03:25 PM
Drodzy Użytkownicy!

Zapraszam Was wszystkich do odwiedzenia rozdziału RealBand - Your All-in-One Audio Workstation and Accompaniment Program, w którym prezentowany jest RealBand - obecnie bardzo popularny produkt firmy PG MUSIC, który dołączany jest do wyższych pakietów Band in a Box.

Życze przyjemnej lektury i owocnej pracy z RealBand & Band in a Box!

Moderator
Posted By: sebiwan Re: PYTANIA DO MODERATORA - BB 2009.5 - 06/30/10 02:28 PM
Witam Wszystkim Forumowiczów!

Zachęcam do odwiedzania nowego dzialu poswięconemu jednej z ostatnich wersji programu Band in a Box 2009.5 PL i nowym funkcjom, ktore zostały w niej wprowadzone

Pozdrawiam

Moderator
Posted By: andrzej effenberg Re: PYTANIA DO MODERATORA - 09/07/11 05:57 PM
Witam.Od czterech dni jestem posiadaczem B-i-a-B MegaPak 2011.5 ( 3 płyty, user,s guide ,oraz new features guide ), kupione w Amazon.com / cena niższa /. Zajerestrowałem . Chciałbym otrzymać " spolszczenie " instrukcji . PYTANIE : gdzie znajduje się numer licencyjny - potrzebny do wykonania tej czynności ? ( może to ten : ** P-2-1... ... itd ?
Posted By: sebiwan Re: PYTANIA DO MODERATORA - 09/14/11 07:58 PM
Witam

Wersja 2011.5 jeszcze nie posiada spolszczenia. Obecnie trwają prace nad tłumaczeniem. Podaj numer który uda Ci się znaleźć na opakowaniu, a wyśle Ci Instrukcje do 2011 PL w której znajdziesz większość informacji dotyczących obsługi programu.

Pozdrawiam

Sebiwan
Posted By: sebiwan Re: PYTANIA DO MODERATORA - 09/14/11 07:59 PM
Numer ten wyślij do mnie poprzez prywatną wiadomość
Posted By: Callie - PG Music Re: PYTANIA DO MODERATORA - 09/15/11 05:04 PM
Band-in-a-Box nie wymaga numeru rejestracyjnego. Jeśli potrzebujesz pomocy podczas instalacji, prosimy o kontakt z naszym działem tech. Informacje kontaktowe naszej firmy można znaleźć tutaj: http://www.pgmusic.com/contact.htm

(translated using Google)
(Przetłumaczone za pomocą Google.)
Posted By: sebiwan Re: PYTANIA DO MODERATORA - 09/28/11 09:57 AM
Użytkownik nie potrzebował numeru seryjnego do instalacji, ale chciał zdobyć ode mnie pelną instrukcję w polskiej wersji.
Posted By: sebiwan Re: PYTANIA DO MODERATORA - 11/15/12 11:24 AM
Cytat:

Witam. Nie mogę dać sobie radę ze zmianą METRUM w dowolnym takcie "przygotowywanego " nowego utworu.Nie mogę się tego doczytać w instrukcji. Proszę o pomoc w w/w temacie. / BB 211,5 / Pozdrawiam i " wielkie dzięki "


Posted By: sebiwan Odpowiedz - 11/21/12 12:19 PM
Kliknij prawym klawiszem myszki na takt w którym chcesz zmienic metrum, a nastepnie wybierz komendę "Bar settings for takt #" (F5) - Ustawienia dla taktu # . Następnie wprowadź daną wartość w pole # beats this bar - # bitów dla tego taktu. Kliknij OK na następnie "Play the music and enjoy" :-)

Moderator
Posted By: Piotr Re: PYTANIA DO MODERATORA - 05/04/14 10:11 AM
Witam

mam pytanie czy PG Music planuje otwieranie kart odtwarzanych utworów wielowątkowo tak jak to robi np. Windows, któy umożłiwia pracę kilku programów. Chciałbym mieć możliwość przejścia od jednego utworu do drugiego z przypisanymi patchami jak np między stroniami w przeglądarce internetowej przy czym korzystać z tego samego sterownika ASIO . Jak obecnie przy 2-ch włączonych BIAB z kartą ASIO to we jednym słyszę dzwięki a w drukim programie niestety nie. Czyba, że jest inny prostszy sposób na obercie tego problemu.

p.s. korzystam przy tym z EWI USB firmy AKAI.

pozdrawiam

Piotr H
Posted By: Pavel_B Re: PYTANIA DO MODERATORA - 05/08/14 03:59 AM
Witam. Posiadam Band in the box 2014. Gdzie znajde polska wersje manual'u.
Pozdrawiam
Posted By: Pavel_B Re: PYTANIA DO MODERATORA - 05/08/14 04:01 AM
Gdzie znajde polska wersje manual'u.
Pozdrawiam.
Posted By: Piotr Re: PYTANIA DO MODERATORA - 11/18/14 11:14 AM
Witam

mam pytanie jakich artystów na sakofon oraz jazz przewidujecie państwo w najbliższym czasie? Chodzi o "Real track artists"

Piotr
Posted By: wojtekdu Re: PYTANIA DO MODERATORA - 09/23/17 07:06 AM
Nie do końca jestem przekonany, czy moderator jeszcze żyje.
Posted By: wojtekdu Re: PYTANIA DO MODERATORA - 09/25/17 04:14 AM
Możeby zgłosić do PG Music brak żywego moderatora na polskim forum? Co wy na to?
Posted By: wojtekdu Re: PYTANIA DO MODERATORA - 12/04/19 02:11 PM
Piep..... Jestem legalnym posiadaczem programu od kilku lat. Zadawałem pytania, na które nigdy! nie otrzymałem odpowiedzi. Sugerowałem na forum żeby Cię odstrzelili. Jako moderator jesteś daremny. Program dobry a wsparcie w Polsce żadne. To nie jest OK.
Posted By: matrixplan Re: PYTANIA DO MODERATORA - 12/11/19 07:15 AM
Originally Posted By: wojtekdu
Piep..... Jestem legalnym posiadaczem programu od kilku lat. Zadawałem pytania, na które nigdy! nie otrzymałem odpowiedzi. Sugerowałem na forum żeby Cię odstrzelili. Jako moderator jesteś daremny. Program dobry a wsparcie w Polsce żadne. To nie jest OK.


To prawda, chyba jest trochę osób które szukają odpowiedzi. Sam mam kilka. Z drugiej strony żyjemy w epoce Social media więc może jakaś grupa?
Posted By: andrzej-2127 Re: PYTANIA DO MODERATORA - 03/06/21 04:35 PM
Dzień dobry,
Jestem świeżym użytkownikiem programu. W grudniu kupiłem pakiet PRO. Program w mojej ocenie jest super i spełnia całkowicie moje oczekiwania. Chciałbym dysponować większą liczbą real tracków, dlatego w marcu br. upgradowałem mój pakiet PRO do wersji MEGA. No i wszystko się posypało. Na początku program całkowicie odmówił poprawnego nagrywania. Dźwięki były bardzo silnie zniekształcone. Po powtórnej instalacji poprawiło się ale program nie zapisuje ścieżek audio. Po nagraniu można ją odtworzyć ale ścieżka audio nie jest widoczna w oknie edycji audio i nie jest scalona z podkładem. Ponadto program wczytuje piosenki nagrane wcześniej z wykorzystaniem pakietu PRO ale traci przy tym ścieżki audio. W PRO i MEGA po zakończeniu nagrania są dostępne różne opcje. W PRO dostępna była tylko opcja Nałóż Audio Podstawowe, a w MEGA dostępna jest tylko opcja Zachowaj Audio poza poprzednim nagranym. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie. Wskazane problemy praktycznie uniemożliwiają pracę z programem. Od kilku dni bezskuteczne usiłuje skontaktować się i uzyskać pomoc od Technical support Band in a Box. Niestety zapewnienia o możliwości uzyskania technicznego wsparcia nie potwierdzają się, są praktycznie nieosiągalni. Dlatego pozwalam sobie zwrócić do Ciebie z pytaniem i prośbą o sugestie w jaki sposób mogę rozwiązać zaistniały problem.
Pozdrawiam
Posted By: Tieni Re: PYTANIA DO MODERATORA - 07/27/22 06:47 PM
Cześć

Kupiłem właśnie BiaB Ultra PL 2021 ponieważ nie ma wersji 2022 PL

Mogę to zaktualizować do wersji 2022, ale polskiej wersji nie ma.

Orientujesz się może czy po upgrade zniknie polski interface?


Pozdrawiam, Tieni
© PG Music Forums