PG Music Home
Posted By: Pavel_B Jaka wersja na początek? - 03/06/14 06:16 PM
Witam.
Zamierzam kupić najnowsza wersje Band In The Box. Interesuje mnie właściwie jazz, funk i fusion, wiec nie chciałbym niepotrzebnych elementów, z których nie skorzystam. Proszę o kilka sugestii w co powinienem się zaopatrzyć? Czy ma to być podstawowy pakiet (Pro), do którego dokupię cały szereg RealTracks? JazzRealPaks?
Pozdrawiam. Paweł
Posted By: AudioTrack Re: Jaka wersja na początek? - 03/06/14 07:59 PM
Originally Posted By: Pavel_B
Witam.
Zamierzam kupić najnowsza wersje Band In The Box. Interesuje mnie właściwie jazz, funk i fusion, wiec nie chciałbym niepotrzebnych elementów, z których nie skorzystam. Proszę o kilka sugestii w co powinienem się zaopatrzyć? Czy ma to być podstawowy pakiet (Pro), do którego dokupię cały szereg RealTracks? JazzRealPaks?
Pozdrawiam. Paweł


Witaj Paweł, polecam "Ultra Plus Pack" jako punktu wyjścia, czyli "Wszystko opakowanie", jeśli budżet na to stać.

The Real Style i Real Drums daje wspaniałe dźwięki na gatunki zostały zaproponowane. To jest moje zalecenie.

Pozdrowienia

Trevor
Posted By: Pavel_B Re: Jaka wersja na początek? - 03/06/14 09:50 PM
Hey Trevor. That's pretty expensive stuff, but I can see your point. Basically EverythingPAK contains all I could need plus much more. I'll have to think about it and simply calculate. I was rather thinking of basic PAK plus extra JazzPAKs. I've got a qustion though. Are all the JazzPAKs a part of EverythingPAK?
Posted By: AudioTrack Re: Jaka wersja na początek? - 03/07/14 04:26 AM
Hi Paul
Go to This link on the PG Music Web Site , scroll through the tabs at the top to view the entire contents of each package.

The Everything Pack and the Ultra Plus Pack both contain all packs, so therefore include the Jazz Packs.

Purchasing separately is more expensive than purchasing the Ultra Plus Pack.

The 10 Jazz separate packs are between $79 and $99 per pack, plus you need to purchase Pro or Mega pack in the first place.

The more styles you have the better opportunities are available to you. You can start off small and add more packs, but soon it would have been cheaper to purchase them all as a package deal in the first place.

Just my thoughts anyway.
regards
Trevor
© PG Music Forums