Ahoj.

Kontakt na Karla Jačka jako českého developera BIAB je na stránce:

http://jacko.cz/contacts

Je dost vytížen i jinými aktivitami a taky byly vánoce, ale mám zkušenosti, že je dost vstřícný.

Další aktivity jako i ta výše uvedená lze vygooglit - jako "Karel Jačko"

Já jsem si myslel ( teď vím, že špatně ), že ti jde o BIAB a pak i saxofonovou aplikaci. Jde ti jen o skladby v sax. aplikaci. Inzerují, že BIAB po zakoupení lze vrá[*****] do měsíce a peníze ti vrátí. Asi jsem se spletl, že lze stáhnou BIAB k vyzkoušení, neboť jsem si ho rovnou koupil, ale vím, že na aktivaci máš čas 30 dní. Proto jsem se nestaral jestli existuje demo klíč na třicet dní, který k instalaci je potřeba. Možná, že není, tak se omlouvám.

Počet skladeb pro sax. aplikaci neznám, pokud bych to potřeboval, pak bych kontaktoval PGmusic a potom bych to zkusil na forum a to na " Other PG Music Programs ". Možná, že i na tom fóru by mohlo být něco o té aplikaci.

Počty skladeb, co mám u pianových a kytarových aplikacích:

Master Jazz Guitar Solos 1-4 je celkem 228 sól

Essential Rock Guitar Vol. 1 - 101 Riffs je celkem 101 riffů

Essential Blues Guitar Vol. 1 - 101 Riffs je celkem 101 riffů

Latin Pianist 52 skladeb

Master Flatpick Guitar Solos 51 skladeb

takže vidíš je to různé a pak nevím, co je pro tebe málo.

Tak snad napodruhé a snad ti to aspoň trochu pomůže.
Já jsem jsem s BIAB hlavně s RealBandem moc spokojen :-)

Last edited by Gause Zdenek; 01/01/18 06:58 AM.

BIAB 2023,RB 2023,PTA 2023,Windows 11,Studio One PRO 5.52,Melodyne Studio 5.3.1,Sibelius 8.4.1,Acoustica 7.4.14,Notion 6,Progression 3,Harmony Assistant 9.9.5c,RX9,Ripx DeepAudio 6.4.0,Kontakt 6.8.0,DeCoda 1.3.0,Synthesizer V Studio Pro 1.90 a další.