PG Music Home
AHoj všem v česku a slovensku. Začal jsem vytvářet nové stránkjy věnované hudebnímu SW, aplikacím a především produktům PG Music, Inc. v češtině více zde: https://wiki.zabukem.eu/s7

Karel Jacko
Tyto stránky jsou skvělé a je vidět obrovský kus tvojí práce Karle. Ještě jsem vše nepřečetl, ale pobavil jsi mě, že si uvedl, jak bojuji s anglinou a použil si mou počítačovou zkratku gauzde ( GAUse ZDEněk ). BIAB jsem poznal v roce 2004 a koupil hned začátkem roku 2005. Od té doby se s BIAB učím a poznávám a teď mi přibyl nový zdroj informací. Stránky jsou psány přehledně a určitě je budu navštěvovat častěji :-)
Dobry!
Použivam BIAB 2020,win 10 64,Cubase artist 10,5,zvuk kartu UR 44 .Z novym programom v Cubase biab vst3 daw mi neotvori sgu file ktoré boli vytvorené v Biab 2020.A nové vytvorene neuloži.Co som vytvoril a uložil Biab 2016-2018 Načitá!Zaujimave je to že napr.Uložene sgu file z názvom "Still"Ktory mi v Cubase načitá vst 3 daw biab.Ked ho otvorim v BIAB 2020 win a potom ho len uložim stym istim názvom .Pri načitani cez Cubase vst daw hlási už chybu !Som nato zatial nenašiel rady!
Zdravím, přiznám, že jsem spíš obchodník a Band-in-a-Box® sám používám na MAC a nemám žádné praktické zkušenosti s problematikou DAW ve windows ve verzi 2020. ALe můžu se pokusit vykomunikovat tuto problematiku, přímo zde na fóru v angličtině. Pokud máte zájem můžeme se spojit třeba i telefonicky nebo přes TeamViewer verze tuším 15.1.

Mohli by jsem spolu ten problém přesněji zmapovat případně natočit jako video pro anglické kolegy

s pozdravem Karel Jačko +420 604 111 102 mail: karel.jacko@online-is.cz
Originally Posted By: szzoli
Dobry!
Použivam BIAB 2020,win 10 64,Cubase artist 10,5,zvuk kartu UR 44 .Z novym programom v Cubase biab vst3 daw mi neotvori sgu file ktoré boli vytvorené v Biab 2020.A nové vytvorene neuloži.Co som vytvoril a uložil Biab 2016-2018 Načitá!Zaujimave je to že napr.Uložene sgu file z názvom "Still"Ktory mi v Cubase načitá vst 3 daw biab.Ked ho otvorim v BIAB 2020 win a potom ho len uložim stym istim názvom .Pri načitani cez Cubase vst daw hlási už chybu !Som nato zatial nenašiel rady!


Ještě zkuste pro jistotu udělat poslední Update, tuším že dnes tam proběhly opravy týkající se právě DAW
Originally Posted By: jacko_karel
[quote=szzoli]Dobry!
Použivam BIAB 2020,win 10 64,Cubase artist 10,5,zvuk kartu UR 44 .Z novym programom v Cubase biab vst3 daw mi neotvori sgu file ktoré boli vytvorené v Biab 2020.A nové vytvorene neuloži.Co som vytvoril a uložil Biab 2016-2018 Načitá!Zaujimave je to že napr.Uložene sgu file z názvom "Still"Ktory mi v Cubase načitá vst 3 daw biab.Ked ho otvorim v BIAB 2020 win a potom ho len uložim stym istim názvom .Pri načitani cez Cubase vst daw hlási už chybu !Som nato zatial nenašiel rady!


Ještě zkuste pro jistotu udělat poslední Update 709 z 23.12.2019, POkud problém potvrvám mám nyní čas přeložit a dát do anglického fóra nebo přímo konzultovat přes chat zde na foru

Karel Jačko +420 604 111 102
Na anglickém fóru byl problém částečně řešen na odkaze:

https://www.pgmusic.com/forums/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=571700&Searchpage=1&Main=80637&Words=szzoli&Search=true#Post571700

Já dělám ve Studiu One a plugin Biab nepoužívám, neboť wavy si vytvářím v RealBandu a opustit svůj osvědčený způsob práce jsem zatím nedovedl.

A pokud bych se odhodlal používat plugin Biab a narazil bych na obdobnou chybu, vrátil bych se k osvědčeným způsobům a postupům. Proto vám

pomoci neumím, ač bych rád a doufám, že čas, který uplyne po Silvestru vám pomůže. Držím palce. Myslím, že opakovaný dotaz Karla na anglickém

fóru by mohl rozvířit váš dotaz a upozornit ty uživatele, kteří jsou zběhlý v práci s pluginem Biab.
Můžete mne znovu kontaktovatz viz soukromá zpráva zde z Fóra dnes. Pokud můžu požádat příště udělat nový samostatný TOPIC s předmětem, k této problematice
© PG Music Forums