PG Music Home
Posted By: matej55 Nováček z čech - 01/23/19 02:06 PM
Ahoj Karle jsem tu a budu se posléze ptát
Posted By: Gause Zdenek Re: Nováček z čech - 01/24/19 05:43 AM
Nejsem sice Karel, ale vítej. Bude však lepší ptát se Karla. Je ve výkladu lepší a pro výklad nadanější. Biab ( Band in a box ) zná mnohem líp než já. Já se specializuji víc na RB ( RealBand ) a PT ( PowerTrack Audio ), ale to neznamená, že v těchto programech ho převyšuji. Já si víc hraju pro sebe a on je praktičtější a má živou kapelu. Jinak si ty na svém profilu vyplň, jaký máš software a Windows nebo MAC. Je to dobré, když se ptáš hlavně na anglicky hovořícím foru, tak ti rychleji odpoví a neptají se při problému např. jakou verzi máš Windows. Můžeš se podívat u mých příspěvků, kde mám již automaticky uvedený seznam software, který je zapsán na mém profilu. Karel má také zapsán software a taky Biab pro MAC a pro Windows. Jinak pokud by tě zajímaly aplikace, které mám uvedeny vždy na konci příspěvku rád ti o nich napíšu. Vidíš jak vypadá můj výklad. Karlovi by stačily maximálně dva řádky a aby podal zcela stejné informace, ale jsem přející a pozitivní člověk.
Posted By: jacko_karel Re: Nováček z čech - 01/24/19 06:28 AM
Ahoj i Matějovi, děkuji Zdeňku za tvoje rychlé reakce, včera jsem zde Matěje zasdcoval do dotazování přes fórum, když nás tu bude víc nebudeme se bát ni VST-vlků :-)

Jen připomínám že je dobré na jednotlivé témata a dotazy zakládat samostatný tzv. Topis (vlákno) ať toho není moc v jednom vláknu a dá se to snadněji i do budoucna číst
© PG Music Forums