Četl jsem to, ale také jsem četl, že ses ptal na přepis wavu akustické kytary do midi pro Melodyne aplikaci. Pro kytaru a piano umí melodyne aplikace, která má k dispozici polyfónní algoritmus a to má Melodyne Editor ( druhá nejdražší aplikace ze čtyř verzí, která stojí 300 eur.) Já jsem investoval, dokud jsem nebyl ještě v důchodu do této verze a v roce 2016 mi byl nabídnut velmi výhodný upgrade na melodyne studio 4 ( ušetřil jsem 200 eur ). Je to skvělá aplikace a mám dost nápadů jak ji využít v kombinaci s Biab a RB. Převod do midi dělá zatím ze všech aplikací, které znám, jednoznačně nejlíp a už jsem službu poskytl pianistce Veronice Ptáčkové, která chtěla tento převod použít k zápisu v programu Sibelius. Zde ani Melodyne neuspěl, neboť převod pro piano ( polyfónní algoritmus ) nebyl 100%ní a samozřejmě noty nerozepíše do dvou osnov pro dvě ruce. Můžeš mi poslat pár mp3jek s kytarou podle tvých představ a já je převedu do midi a pošlu tobě zpátky. Nebo si stáhneš demo verzi, která je podle jejich vyjádření funkční jako ostrá po zkušební dobu jeden měsíc. Podmínka je, že při používání této aplikace trvale připojen na internetu. Stačí je vygooglovat jako Celemony Melodyne. Jsou z Mnichova ( Německo ) a pro mne je to skvělá firma a dobře se s nimi komunikuje, což v mém případě je "obdivuhodné".

-----------------------------------------------------------------------------------------
BIAB 2017, Windows 10, Studio One PRO 2.6, Melodyne Studio 4, Sibelius 8, Music Creator 6 Touch, ACID Music Studio 9.0

Last edited by Gause Zdenek; 03/16/17 10:43 AM.

BIAB 2023,RB 2023,PTA 2023,Windows 11,Studio One PRO 5.52,Melodyne Studio 5.3.1,Sibelius 8.4.1,Acoustica 7.4.14,Notion 6,Progression 3,Harmony Assistant 9.9.5c,RX9,Ripx DeepAudio 6.4.0,Kontakt 6.8.0,DeCoda 1.3.0,Synthesizer V Studio Pro 1.90 a další.