Omlouvám se dopředu za rozvláčnou otázku, ale nadělal jsem si v compu strašnej chaos a chtěl jsem to "napravit". Jak nerad obtěžuju, tak mi došlo, že bez rady praktiků se nehnu... Rád budu za troubu, hlavně aby to mělo výsledek.:-)

Díky Karlově pomoci jak na to - jsem si pořídil MegaPAK 2019.
Před pár dny jsem se rozhodl, že MPAK 2022 stojí za upgrade.
A teď jsem v situaci, kdy nevím jak na to. Můj problém je v tom, že jsem si nebyl jistý, jestli mám verzi 2019 odinstalovat, nebo přes ní nainstalovat 2022ku. Nehledě na to, že mít několik různých instalací v jednom compu je moc. A to nemluvím o tom, že jsem "onehdá" koupil nový disk, takže mám na dvou discích téměř shodné adresáře. No děs...
Našel jsem snad jediné video, kde je rada pro přenos verze(x) na jiný, (nebo havarovaný a opravený) comp. Rada je taková, že se má deaktivovat verze(x), smazat /bb/, pak si stáhnout instalaci a na "novém" compu jej znovu nainstalovat a aktivovat. Na ten samý comp to možné už není, což by mi vlastně ani nevadilo.

Tady je to video https://www.youtube.com/watch?v=f8B-Mczv_xs&t=19s

A propadl jsem panice - dá se to provést i s novým upgradem? Chtěl bych totiž čistou instalaci 2022ky, protože na dotaz na chatu PGmusic jsem se dozvěděl, že v novém upgradu je všechno co bylo v 2019 plus to nové.

Hledal jsem i uninstaller Biabu, ale marně, asi není potřeba, stačí jen smazat adresář. (mimochodem ten mi smazat nejde, protože se objeví hláška, že "adresář nejde smazat, protože jej používá jiný program. Ve složce /bb/ je sice podadresář Uninstall, ale tam je 29 uninstallerů, ale čeho, to nevím. No a já mám obavu, jestli to mám zkusit.

Budu moc vděčný, když dostanu radu, jak se vytáhnout z bažiny.

Matěj