Nejsem sice Karel, ale vítej. Bude však lepší ptát se Karla. Je ve výkladu lepší a pro výklad nadanější. Biab ( Band in a box ) zná mnohem líp než já. Já se specializuji víc na RB ( RealBand ) a PT ( PowerTrack Audio ), ale to neznamená, že v těchto programech ho převyšuji. Já si víc hraju pro sebe a on je praktičtější a má živou kapelu. Jinak si ty na svém profilu vyplň, jaký máš software a Windows nebo MAC. Je to dobré, když se ptáš hlavně na anglicky hovořícím foru, tak ti rychleji odpoví a neptají se při problému např. jakou verzi máš Windows. Můžeš se podívat u mých příspěvků, kde mám již automaticky uvedený seznam software, který je zapsán na mém profilu. Karel má také zapsán software a taky Biab pro MAC a pro Windows. Jinak pokud by tě zajímaly aplikace, které mám uvedeny vždy na konci příspěvku rád ti o nich napíšu. Vidíš jak vypadá můj výklad. Karlovi by stačily maximálně dva řádky a aby podal zcela stejné informace, ale jsem přející a pozitivní člověk.

Last edited by Gause Zdenek; 01/23/19 10:48 PM.

BIAB 2023,RB 2023,PTA 2023,Windows 11,Studio One PRO 5.52,Melodyne Studio 5.3.1,Sibelius 8.4.1,Acoustica 7.4.14,Notion 6,Progression 3,Harmony Assistant 9.9.5c,RX9,Ripx DeepAudio 6.4.0,Kontakt 6.8.0,DeCoda 1.3.0,Synthesizer V Studio Pro 1.90 a další.